Hakkımızda

TRM Kimdir?

TRM GÜVENLİK , Kurulduğu  2000 yılından günümüze Konusunda Uzman Kadrosu, Bilgi Birikimi ve Üstün Hizmet Anlayışı ile Müşterilerilerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı temel hedef olarak benimsemiştir.

 

Dünün  Çözümleri   ile  günümüzdeki  Güvenlik  İhtiyaçlarını  karşılamak  artık  mümkün değildir. Teknolojik Gelismeler, Yasalardaki Değişimler, Terör Olayları  ve  Diğer  Suçlardaki artış   Güvenlik  Hizmetlerinde  5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası  dogrultusunda  Çagdas, Modern Yöntemler  kullanilmasini  ve  Küresel Boyuttaki  Saldırılara    karşı    Caydırıcılık    sağlayabilecek   Kapsamlı  ve  Nitelikli   Profesyonel   bir   Kadro   İstihdamını   gerektirmektedir. 

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunun amacı, Kamu  Güvenliğini  tamamlayıcı   mahiyetteki Özel Güvenlik Hizmetlerinin yerine getirilmesine ilişkin esas ve usulleri belirlemektir.   

5188 Sayılı kanunun 26/06/2004 tarihinde yürürlülüğe  girmesiyle  22.7.1981 tarihli ve 2495 sayılı Bazı Kurum ve Kuruluşların Korunması ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında Kanun yürürlükten kaldırılmıştır. 

TRM ÖZEL  GÜVENLİK , 5188 Sayılı Kanunun  5 nci  maddesinde belirtilen  Tüm  Yükümlülüklerini  yerine  getirmiş  ve  5188  Sayılı  Özel  Güvenlik  Faaliyet  İzin  Belgesini  Almıştır. 

Neden TRM?

Sektörün en büyük ve lider firmalarından biri olan TRM Güvenlik, gerek güçlü sermaye yapısı, gerekse geniş müşteri portföyü ile her yıl sektör ortalamasının üzerindeki istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

TRM, güvenlik mevzuatına hakim ekipleriyle ve güvenlik sektöründe de kendini kanıtlamıştır.TRM deneyimli yönetim ekibi sayesinde çok çeşitli sektörlerden projelere başarılı çözümler sunar.

TRM ÖZEL GÜVENLİK Bünyesinde Hizmet veren Güvenlik Personelimiz  5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına Uygun, Lise Mezunu ,Adli Sicil Kaydı Temiz, Ön Güvenlik Soruşturması yapılmış, Özel Güvenlik Temel Eğitimini Tamamlamış ve Güvenlik Sertifikasını almış, 24 saat vardiyalı, çalışma düzenine uyumlu, sağlıklı ve fiziki yapıları dikkate alınarak seçilen adaylardan oluşmaktadır

Güvenlik Hizmeti Profesyonellik isteyen bir iştir.  TRM ÖZEL GÜVENLİK i belirgin kılan, bu görevi meslek edinmiş uzun yıllar  Yurt İçinde ve Yurt Dışında Güvenlik hizmetlerinde  bulunmuş  Profesyonel  Kurucu Kadrosu yanı sıra Deneyimli Yönetim Kadrosu ile Personel Eğitimine  ve  İş Disiplinine verdiği Önem ve  Sunduğu Kaliteli  Hizmetten Taviz Vermemesidir.

Müsteri   Memnuniyetini    Hedefleyen   Hizmet   Değerlerimiz  Müsterilerimize En  Uygun   Maliyetlerle   Modern  ve  Çagdas  Güvenlik Metodlarini kullanarak  Üniformalı  Güvenlik   personeli   ile  En  Doğru  Güvenlik   Hizmetini  sunmaktir.       

Çünkü TRM ile kendinizi güvende hissedersiniz..
Misyonumuz

Firmalara ve tüzel kişilere, güvenlik alanında mükemmel hizmet sağlamak, üstün teknoloji, uzman iş gücü ve etkin süreç yönetimiyle, optimum maliyetli güvenlik çözümleri sunmaktır.


Vizyonumuz

Sektörde güvenlik ihtiyacı duyan firmalar ve tüzel kişiler tarafından en çok tercih edilen, lider firma olmaktır.